RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

20 rannych w wypadku autobusu na Warmii

Publikacja: Wtorek, 13 marca (16:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zakończyła się akcja ratunkowa na miejscu wypadku autobusu w miejscowości Kunik na trasie Dobre Miasto-Orneta na Warmii. Kilkanaście rannych osób przewieziono do szpitali.

Jak ustalili policjanci do wypadku doszło z winy kierowcy autokaru. Mężczyzna jechał za szybko. Chcąc uniknąć zderzenia z innym samochodem zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W miejscowości Kunik na trasie Dobre Miasto-Orneta na Warmii był reporter RMF FM Daniel Wołodźko:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: