RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

2 osoby zginęły w wypadku w Wielkopolsce

Publikacja: Niedziela, 9 lipca (20:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch 17-latków zginęło w wypadku, do którego doszło po południu na drodze lokalnej w miejscowości Czyżkowo w Wielkopolsce. Ciężko ranni zostali 24-letni kierowca auta i 19-letnia dziewczyna.

Jak wynika z ustaleń policji, opel astra z czwórką młodych ludzi, podczas omijania fiata 126p zjechał na lewe pobocze i bokiem uderzył w przydrożne drzewo.

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku; mogła się do niego przyczynić nadmierna prędkość. Według policji kierowca był prawdopodobnie trzeźwy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: