RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

2-latek wypadł z jadącego pociągu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Otarcia naskórka – na tym skończyło się wypadnięcie dwuletniego chłopca z jadącego pociągu. Dziecko podróżowało razem z matką. Wózek z dzieckiem wypadł przez otwarte drzwi między stacjami Warszawa Centralna i Warszawa Wschodnia.

Nie wiadomo, jak to się stało, że wózek z dzieckiem wypadł z pociągu. Na razie najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie to nieuwaga matki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: