RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

19-latka ofiarą sepsy?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sepsa meningokokowa była prawdopodobnie przyczyną zgonu 19-letniej dziewczyny, która zmarła w sobotę w szpitalu w Radzyniu Podlaskim na Lubelszczyźnie. Nadzorem epidemiologicznym objęto kilkudziesięciu uczniów szkoły, do której chodziła. Wszystkim narażonym na zakażenie podano profilaktycznie antybiotyki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: