RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

10 minut i 2 punkty Gortata. Magic przegrywają

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Koszykarze Orlando Magic ponieśli 13. porażkę w sezonie ligi NBA, przegrywając nieoczekiwanie przed własną widownią 73:82 z Denver Nuggets. W zespole gospodarzy grał przez blisko dziesięć minut Marcin Gortat, który zdobył dwa punkty i miał sześć zbiórek. Polak oddał trzy rzuty z gry, w tym jeden był celny, a także miał jeden blok i dwa faule.

W szeregach Magic, wciąż osłabionych brakiem kontuzjowanego Jameera Nelsona, najlepiej spisał się w tym spotkaniu Dwight Howard, który zdobył 16 punktów i miał 15 zbiórek, w tym 11 w obronie. Poza nim tylko trójka zawodników uzyskała dorobek dwucyfrowy. Najskuteczniejszym graczem meczu był Carmelo Anthony - 29 punktów i osiem zbiórek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: NBA

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: