Chociaż PIT-y złożyło dopiero ponad 60 procent podatników, to w tej liczbie już jest więcej dyspozycji przekazania pieniędzy, niż było w zeszłym roku.
1% - będzie rekord
Coraz więcej osób przekazuje 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego. Na Lubelszczyźnie wiadomo, że padnie rekord.