RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocławscy studenci oddają krew

Publikacja: Środa, 18 grudnia (23:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krew spływała dziś strugami we wrocławskiej Akademii Ekonomicznej. Studenci tamtejszego NZS postanowili w ramach świątecznego prezentu oddać krew.

W ambulatorium zorganizowanym w jednym z uczelnianych budynków od rana kłębił się tłum studentów. Reporterowi, Maciejowi Sasowi przyznawali się, że kierowały nimi bardzo różne pobudki:

Wielu chętnych musiało odejść z kwitkiem. Okazało się bowiem, że nie spełniają warunków zdrowotnych, stawianych honorowym krwiodawcom.

Foto: Maciej Cepin, RMF Wrocław

23:50

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: