RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Okradł mamę, bo nie miał na rower

Publikacja: Poniedziałek, 16 października (17:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 24 tysiące złotych ukradł mamie 9-latek ze Słupska. Chłopiec chciał sobie za to kupić rowery. Gdy przy kasie marketu wyciągnął gruby plik banknotów, zainteresowali się nim ochroniarze.

Sprawą 9-latka zajmie się sąd rodzinny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: