Protestujemy przeciwko zależności od ropy, przeciwko tyranii samochodów właściwie we wszystkich dużych miastach świata. Prosimy też kierowców czterech kółek - szanujcie rowerzystów - mówił Felipe Fulop, organizator nagiego rowerowego przejazdu w Mexico City.
Wszyscy rowerzyści zgodnie podkreślali, że dwa kółka to najtańszy i najszybszy środek transportu w mieście.