RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jad kiełbasiany w pasztecie

Publikacja: Sobota, 3 sierpnia (07:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pasztet z jadem kiełbasianym był zdaniem sanepidu przyczyna groźnego zatrucia na Warmii i Mazurach. Po jego zjedzeniu osiem osób trafiło do szpitali w Ostródzie i Olsztynie.

W najgorszym stanie jest dziecko przywiezione na oddział intensywnej terapii szpitala wojewódzkiego w Olsztynie. Jego stan lekarze określają jako bardzo ciężki.

Pasztetową z toksyną sprzedawano w czterech olsztyńskim, nidzickim ostródzkim i oławskim. Towar z niebezpieczną dla zdrowia, trującą wkładką wycofywany jest ze sprzedaży.

Foto Archiwum RMF

07:10

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: