Posadzono już 30 dębów. Brakuje jeszcze pamiątkowych tablic, które pojawią się tu wiosną, bo właśnie w kwietniu Aleja ma zostać otwarta - mówi nam inicjator projektu Albin Marciniak. Jednocześnie zachęca wszystkich pasjonatów podroży o przyłączenie się do akcji.
Jak wesprzeć inicjatywę finansowo? Tutaj znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.
Kto zostanie uhonorowany w Alei? Głosujcie!
SYLWETKI WSZYSTKICH NOMINOWANYCH>>>