RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

„This is Sparta!”, czyli Djoković spotkał… Butlera

Publikacja: Środa, 12 września (06:50) Aktualizacja: Środa, 12 września (06:00)

Triumfator wielkoszlemowego US Open Serb Novak Djoković awansował z szóstej na trzecią pozycję w tenisowym rankingu ATP. W poniedziałek pokonał Argentyńczyka Juana Martina del Potro (3.) 6:3, 7:6 (7-4), 6:3 w finale turnieju. Serbski tenisista wywalczył tym samym 14. wielkoszlemowy tytuł w karierze. Po finale spotkał filmowego Leonidasa, czyli Gerarda Butlera. Zobaczcie na nagraniu, co przyniosło to spotkanie!

Źródło: RMF24
Tagi: tenis

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: