Choć argentyński snajper Barcelony przytula się do swojego największego przeciwnika i całuje go, mieszkańcom miasta malunek bardzo przypadł do gustu.
Cóż, mamy wyjaśnienie dlaczego Barcelona gra tak słabo, skoro Messi całuje się z rywalem. Ale tak poważnie, to poziom artystyczny jest niesamowity, naprawdę imponuje - powiedział Diego Artoz, mieszkaniec miasta.
(ws)