RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijane łosie próbowały wtargnąć do domu

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Pięć pijanych i agresywnych łosi uciekło policji w Ingorö niedaleko Sztokholmu. Najpierw najadły się jabłek, a potem próbowały wedrzeć się do domu właściciela sadu. Zdarzenie to szeroko opisuje szwedzka prasa.

Łosie spędziły wtorkowy wieczór na zajadaniu się owocami, które spadły z drzew w sadzie. Następnie próbowały wedrzeć się do domu właściciela. Ten zadzwonił po policję. Zanim jednak funkcjonariusze dotarli na miejsce, łosie zniknęły.

Właściciel sadu został zobowiązany do zebrania z ziemi jabłek, żeby nie nęciły kolejnych łosi.

Źródło: RMF FM
Tagi: Szwecja Łoś

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: