RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

David Beckham stracił na pół roku prawo jazdy

Opracowanie: Publikacja: Czwartek, 9 maja (17:52) Aktualizacja: Czwartek, 9 maja (17:00)

Londyński sąd nałożył na Davida Beckhama, znakomitego w przeszłości piłkarza reprezentacji Anglii, sześciomiesięczny zakaz prowadzenia pojazdów za korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy.

44-letni David Beckham, były piłkarz m.in. Manchesteru United, Realu Madryt i Los Angeles Galaxy, potwierdził informację o zdarzeniu, które miało miejsce w listopadzie ubiegłego roku, gdy jechał samochodem w centrum Londynu.

David Beckham został również ukarany grzywną w wysokości 750 funtów i zapłacił 100 funtów kosztów sądowych.

W reprezentacji Anglii Beckham rozegrał 115 meczów w latach 1996-2009, zdobywając 17 bramek. 

Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: