RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Łódzkiem bez kibiców

Autor: Publikacja: Piątek, 25 kwietnia (17:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Łódzkie drużyny będą grały bez kibiców. Dotyczy to ŁKS-u, Widzewa i Bełchatowa. Chociaż ci ostatni nie mają zakazu, jutro nie wejdą na stadion Łódzkiego Klubu Sportowego, bo spotkanie będzie rozgrywane przy pustych trybunach, by wyrównać szanse drużyn. Kibice piłki nożnej czują się pokrzywdzeni.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: