RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gapowicze MPK trafią do sądu

Autor: Publikacja: Sobota, 1 listopada (11:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dziś, kiedy łatwiej jest poruszać się po mieście komunikacją miejską, ostrzegamy gapowiczów w Łodzi: mandaty będą ściągane sądownie. Zarząd Dróg i Transportu wynajął kancelarie adwokackie, które będą się tym zajmowały.

Do odebrania za zaległe mandaty jest około 10 tysięcy złotych.

Tagi: MPK

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: