Policjanci z drogówki w rejonie ul. Mickiewicza chcieli zatrzymać mężczyznę jadącego motocyklem. Kierowca jednak nie zareagował. Przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku osiedla Nagnajów. Funkcjonariusze ruszyli więc w pościg. Przekroczenie prędkości motocyklisty zarejestrował policyjny wideorejestrator. Pirat drogowy pędził z prędkością 228 km/h.
Policjanci zatrzymali kierowcę, którym okazał się 29-letni mieszkaniec województwa lubelskiego. Był trzeźwy. Nie potrafił wytłumaczyć dlaczego uciekał przed drogówką.
(ug)