Awaria energetyczna w Łodzi... usunięta
Autor:
Agnieszka Wyderka
Publikacja: Piątek, 15 stycznia (15:03)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)
Po pół godzinie udało się usunąć awarię energetyczną w Łodzi. Przed godziną 15 bez zasilania było centrum miasta i dzielnica Widzew. Nie jeździły tramwaje i nie działała sygnalizacja świetlna. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
Prawdopodobnie uszkodzona została podstacja prądu przy ul. Milionowej w Łodzi.
Czekałem na tramwaj ponad pół godziny - opowiada jeden z mieszkańców Łodzi. Koleżanka pisała mi, że prądu nie ma czy coś - dodaje młoda dziewczyna.
Na szczęście awaria nie była tak poważna jak początkowo przypuszczano.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.