RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Narkotykowe laboratorium zlikwidowane

Publikacja: Czwartek, 2 czerwca (11:52) Aktualizacja: Czwartek, 2 czerwca (11:00)

Niemal 5,5 kilograma metamfetaminy, marihuany i tabletek odurzających oraz sprzęt do wytwarzania środków psychotropowych zabezpieczyli policjanci w zlikwidowanym "laboratorium" produkcji narkotyków w Złotoryi.

Zatrzymano 36-latka podejrzanego o produkcję narkotyków. Była ona prowadzona w budynku gospodarczym.

Mężczyzna prosto z "laboratorium" został doprowadzony do policyjnego aresztu, a następnie do prokuratury - poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji  w Złotoryi sierż. szt. Dominika Kwakszys.

36-latek usłyszał zarzut wytwarzania znacznych ilości środków psychotropowych i posiadania znacznych ilości substancji odurzających. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat więzienia. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Źródło: RMF24
Tagi: narkotyki

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: