RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek w Piekarach Śląskich. Policjant trafił do szpitala

Sobota, 11 czerwca (23:01)

Policjant wydziału ruchu drogowego trafił do szpitala po wypadku w Piekarach Śląskich. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

33-letni policjant jechał motocyklem na sygnale do wypadku przy ul. Józefskiej. Nie dotarł na miejsce, bo na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II i Śląskiej zderzył się z autem kierowanym przez 71-letniego mężczyznę

Badanie na miejscu wypadku potwierdziło, że obaj kierowcy byli trzeźwi

Policjant trafił do szpitala na obserwację. Według wstępnej diagnozy jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

Źródło: RMF FM/PAP
Tagi: wypadek

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: