RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek w Bieruniu. 7 osób poszkodowanych

Autor: Publikacja: Środa, 16 lutego (07:36) Aktualizacja: Środa, 16 lutego (14:00)

Wypadek drogowy na drodze krajowej numer 44 w Bieruniu na Śląsku. Zderzył się samochód i bus.

Do wypadku doszło na ulicy Warszawskiej - to część drogi krajowej nr 44. Zderzyły się tam bus i samochód osobowy. Policja informuje o 7 osobach poszkodowanych.

Kierowca poruszający się volkswagenem golfem, jadąc od Tychów w kierunku Oświęcimia zaczął gwałtownie hamować, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z busem, jadącym od Oświęcimia w kierunku Tychów - powiedziała PAP asp. szt. Katarzyna Skrzypczyk z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu.

Najpoważniej ranny jest kierowca golfa, który został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obrażeń doznało też sześć osób jadących busem.

Po wypadku droga została całkowicie zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy bocznymi drogami.

Źródło: nie
Tagi: wypadek

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: