RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Awarie,których...nie było

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Awarie energetyczne,których nie było. Mieli je zgłaszać trzej pracownicy przedsiębiorstwa energetycznego. Zdaniem prokuratury doszło do tego co najmniej 4 razy. Podejrzani odpierają zarzuty i twierdzą, że wszytsko wyjaśnią w sądzie.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: