RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragedia w Przemyślu. Auto wjechało w przystanek autobusowy

Piątek, 7 kwietnia (18:03)

Nie żyje 67-latka potrącona przez samochód osobowy w Przemyślu. Pojazd wjechał w kobietę siedzącą na ławce przystanku autobusowego - podał portal nowiny24.pl.

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 14 na ulicy Słowackiego w Przemyślu.

Kierujący samochodem osobowym zjechał na przeciwległą stronę jezdni i uderzył w przystanek autobusowy. Pojazd potrącił znajdującą się na przystanku kobietę, która doznała poważnego urazu nogi.

Jak podał portal nowiny24.pl, potrącona przez samochód 67-latka zmarła w szpitalu.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: