RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Górnicze "tak" dla prywatyzacji

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Górnicy za prywatyzacją Katowickiego Holdingu Węglowego. Takie są wyniki przeprowadzonego w kopalniach prywatyzacyjnego referendum. Ale zwycięstwo zwolenników prywatyzacji jest niewielkie- za było tylko 52 procent głosujących. Ostateczna decyzja w sprawie prywatyzacji neleży teraz do rządu.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: