W wieku 49 lat zmarła Vanessa Marquez. Aktorka, która zdobyła popularność rolą w "Ostrym dyżurze", zginęła od policyjnej kuli.

Tragiczne zdarzenie rozegrało się w Los Angeles. Policja została wezwana do domu aktorki przez jej zaniepokojonych sąsiadów. Z ich relacji wynika, że kobieta nie wychodziła z domu i miała poważne problemy ze zdrowiem - m.in. cierpiała na zaburzenia trawienia. 

Amerykańskie media podają, że to nie była pierwsza tego typu interwencja. Tym razem kobieta nie chciała wpuścić funkcjonariuszy, którym towarzyszył psycholog. Udało się to po blisko 2 godzinach. Wtedy Marquez miała wymierzyć do nich z broni. Policjanci wystrzelili wówczas w jej kierunku. Ranna w klatkę piersiową aktorka zmarła w szpitalu. Po fakcie okazało się, że nie miała przy sobie prawdziwej broni, a jedynie jej replikę. 

Vanessa Marquez była znana szerokiej publiczności z roli pielęgniarki Wendy Goldman w serialu "Ostry dyżur". Kinomani mogą ją także kojarzyć z filmu "Wszystko albo nic" i "Tata na wagarach". 

(m)

Mirror/CNN