Ogień wybuchł przed południem na przedostatnim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Później pożar rozprzestrzenił się także na najwyższy poziom.
Strażacy i ratownicy zdołali ewakuować 22 osoby. Jedna z ofiar zginęła, wyskakując przez okno.
Ogień udało się ugasić po trwającej prawie trzy godziny akcji. Uczestniczyło w niej dziesięć zastępów straży pożarnej. Przyczyny pożaru bada specjalna komisja.
(MRod)