RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ariel Szaron na OIOM-ie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Były premier Izraela Ariel Szaron na oddziale intensywnej terapii. Decyzję o przewiezieniu Szarona na specjalny oddział centrum medycznego Szeba w Tel Awiwie podjęto po południu, gdy stan pozostającego w śpiączce pacjenta nagle się pogorszył.

Szaron ma być poddany między innymi zabiegowi dializy. Od 4 stycznia, gdy doznał rozległego wylewu krwi do mózgu, Szaron przeszedł osiem operacji. Od czasu wylewu pozostaje w stanie śpiączki, eksperci sądzą, że już się nie obudzi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: