RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

MTB: Sukces "żółto-niebieskich" kolarzy

Publikacja: Niedziela, 24 września (16:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zawodnicy RMF FM Mountain Dew MTB Team znów wygrywają. Marta i Piotr Sułkowie zwyciężyli w finałowych wyścigach na rowerach górskich w Złotoryi na Dolnym Śląsku. W klasyfikacji drużynowej żółto-niebieska ekipa zajęła pierwsze miejsce. Gratulujemy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: