Jak informuje dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 45 z Opola do Raciborza.
W miejscowości Żywocice zderzyły się dwa samochody osobowe.
Trzy osoby są ranne. Na czas usuwania pozostałości po wypadku droga była zablokowana.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.