Jak informuje reporterka RMF FM Barbara Zielińska, na placu tworzą się spore korki.
Wrocław: Tramwaj wypadł z torów
Na placu Dominikańskim we Wrocławiu z szyn wypadł tramwaj nr 17. Skład jechał w stronę dworca. Nikomu na szczęście nic sie nie stało. Na miejsce jedzie specjalistyczny dźwig, który wstawi wagony na tory. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.