RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wrocław: Tramwaj wypadł z torów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na placu Dominikańskim we Wrocławiu z szyn wypadł tramwaj nr 17. Skład jechał w stronę dworca. Nikomu na szczęście nic sie nie stało. Na miejsce jedzie specjalistyczny dźwig, który wstawi wagony na tory. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Jak informuje reporterka RMF FM Barbara Zielińska, na placu tworzą się spore korki.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: