RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wnioski o odszkodowanie po katastrofie hali

Publikacja: Środa, 5 lipca (21:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Drugi pozew o odszkodowanie za styczniowa katastrofę w Katowicach jest już w sądzie. Jak się dowiaduje RMF FM, wniosek złożył mieszkaniec Krakowa, który domaga się stu tysięcy złotych odszkodowania. Mężczyzna jest ostatnią żywą osobą, którą wydobyto z ruin hali.

Przypomnijmy. Kilka tygodni temu pozew o odszkodowanie od właścicieli hali złożyła mieszkanka Gdańska. Kobieta, która straciła męża, chce stałej renty i pół miliona złotych odszkodowania.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: