RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wjechała samochodem w witrynę. Nie wie, dlaczego

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

37-letnia mieszkanka Świecia zaparkowała swoją corsę w witrynie sklepowej. Potem odjechała przed przyjazdem patrolu policji. Kiedy funkcjonariusze namierzyli kobietę, nie potrafiła wytłumaczyć jak to się stało.

Mieszkanka Świecia została ukarana mandatem. Wszystko wydarzyło się w ubiegły piątek a ulicy Spławnej.  37-latka powiedziała  jedynie policjantom, że chciała zrobić zakupy w sklepie.

Oglądajcie cierpliwie i uważnie.

(ug)

Źródło: RMF/Policja

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: