Według wstępnych informacji samochód osobowy, którym podróżowało pięć osób, podczas wyprzedzania tira uderzył w tył ciężarówki. Potem wpadł na ekran akustyczny stojący przy drodze.
Jak wynika z wstępnych ustaleń, chevroletem orlando podróżowało pięć osób. Wszyscy to mieszkańcy Warszawy. Wracali z Belgii. W wypadku zginęli dwaj mężczyźni w wieku 22 i 23 lata. Pozostała trójka także w wieku od 22 i 23 lat trafiła do szpitala. Pojazdem w momencie zdarzenia kierował prawdopodobnie 23-latek, który przeżył. Był trzeźwy. Autostrada w kierunku Warszawy przez kilka godzin była zablokowana.
(mpw)