RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Świąteczne życzenia od premier Kopacz

Publikacja: Wtorek, 23 grudnia (17:44) Aktualizacja: Wtorek, 23 grudnia (16:00)

Zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo dobroci - takie życzenia złożyła Polakom premier Ewa Kopacz. Jak dodała szefowa rządu chciałaby, aby jej "obietnice dotyczące bezpieczeństwa we wszystkich obszarach, zostały spełnione".

Premier składała życzenia podczas spotkania z dziennikarzami po wtorkowym posiedzeniu rządu.

Czas jest wyjątkowy i szczególny, zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Za państwa pośrednictwem chciałabym wszystkim Polakom złożyć od całego rządu, nie tylko ode mnie, życzenia zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, dużo dobroci - mówiła premier.

Chcę jednocześnie powiedzieć - kontynuowała - że chciałabym, aby moje obietnice dotyczące bezpieczeństwa we wszystkich obszarach, zostały spełnione. Nie tylko, aby spełnić swoje ambicje jako polityka, ale dlatego, że tak czuję i dlatego, że chcę pracować na rzecz Polaków z całych sił i tyle, ile potrafię - dodała. Po 11 miesiącach pracy to właśnie nasi rodacy nas ocenią - mówiła. Wszystkiego dobrego na te święta - zakończyła premier.

(abs)

Źródło: RMF24/PAP
Tagi: Ewa Kopacz

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: