RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samochód wypadł z drogi i wjechał do rzeki. Auto będą wyciągać strażacy

Publikacja: Poniedziałek, 11 stycznia (14:56) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Wypadek na Pomorzu. W Starogardzie Gdańskim samochód osobowy wypadł z drogi i wjechał do Wierzycy.

Po tym, jak kierowca stracił panowanie nad samochodem, auto znalazło się w Wierzycy - lewym dopływie Wisły.

Mężczyzna był przytomny, gdy przewożono go do szpitala. Na szczęście nie można mówić o poważnych obrażeniach - przyznają strażacy.

Trwa akcja wyciągania samochodu z rzeki.

(abs)

Źródło: RMF FM
Tagi: pomorze

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: