RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjacni z Radomia znaleźli marihuanę w samochodzie

Publikacja: Środa, 22 grudnia (16:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch mężczyzn przewożących pięć kilogramów marihuany zatrzymali policjanci z Radomia na Mazowszu. Narkotyki miały trafić na Lubelszczyznę. 27-letni Krzysztof K. oraz 22-letni Karol S., zatrzymani zostali na jednej ze stacji paliw.

Policjanci otrzymali anonimową informację, że mogą oni mieć przy sobie znaczne ilości środków odurzających - powiedziała Renata Laszczka-Rusek z policji w Lublinie. W samochodzie, którym jechali mężczyźni, funkcjonariusze znaleźli torbę, z suszem konopi indyjskich. Z takiej ilości narkotyku można zrobić blisko 20 tys. porcji konsumenckich o wartości niemal 150 tys. zł - dodała policjantka. Marihuana trafiła do Polski z Holandii.

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: