RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podała dzieciom zbyt dużą dawkę leków

Publikacja: Sobota, 9 grudnia (11:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Troje dzieci w szpitalu, matka przed sądem z wnioskiem o aresztowanie; wrocławska policja zatrzymała kobietę, która podawała swoim dzieciom zbyt duże dawki leków.

W wyniku przedawkowania aspiryny i panadolu dzieci w wieku od dwóch do siedmiu lat znalazły się w szpitalu. Stan czteroletniej dziewczynki jest bardzo ciężki - leży pod respiratorem; lekarze walczą o jej życie.

Dodajmy, że już trzy miesiące temu kobieta została zatrzymana za podawanie dzieciom zbyt wysokich dawek leków bez konsultacji z lekarzem. Wtedy również dzieci trafiły do szpitala.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: