RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany wiózł pasażerów busem

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Miał ponad promil alkoholu w organizmie i busem wiózł pasażerów. Pijanego kierowcę na trasie z Bolesławca do Lwówka Śląskiego na Dolnym Śląsku zatrzymała policja.

Policjanci zatrzymali pojazd rano, na drodze nr 297. W busie jechało dwóch pasażerów.

Po kontroli alkomatem okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

58-letni mężczyzna stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy.

(abs)

 

 

Źródło: RMF/Policja
Tagi: policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: