Policjanci zatrzymali pojazd rano, na drodze nr 297. W busie jechało dwóch pasażerów.
Po kontroli alkomatem okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.
58-letni mężczyzna stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia i utrata prawa jazdy.
(abs)