RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany pseudokibic podpalił dziewięć aut

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie pseudokibic Legii Warszawa, który podpalił dziewięć samochodów. 22-latek najpierw zniszczył trzy auta w centrum miasta, a potem kolejnych sześć w Ursusie. Mężczyzna zaczął podpalać samochody po tym, jak nie został wpuszczony na stadion Legii. 22-latek był pijany; miał ponad dwa promile alkoholu.

Mężczyzna został szybko zatrzymany. Policję poinformowali świadkowie, którzy widzieli napastnika ubranego w klubowe barwy. Mężczyzna znany jest policji; w przeszłości był już zatrzymywany za podpalenie.

Za zniszczenie samochodów grozi mu teraz 5 lat więzienia. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: