RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pędził 100 km/h, był pijany, a na dachu miał dwóch pasażerów

Autor: Publikacja: Czwartek, 12 listopada (10:00) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Pijany kierowca uciekał samochodem z dwoma mężczyznami... na dachu. Po pościgu w okolicach Lubartowa na Lubelszczyźnie zatrzymali go policjanci.

Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Po badaniu, okazało się, że miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Przed zatrzymaniem uciekał przed policją z prędkością 100 kilometrów na godzinę. Dwaj pasażerowie na dachu trzymali się relingów opla kombi. Także byli nietrzeźwi.

Po kontroli dodatkowo okazało się, że 25-letni kierowca nie miał prawa jazdy, a samochód nie był ubezpieczony. Mężczyźnie grożą dwa lata więzienia.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: