RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pasażerowie busa ściśnięci jak sardynki

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci z Kielc zatrzymali kierowcę busa, przewożącego 27 osób więcej niż pozwalają na to przepisy. W Mercedesie kursującym na trasie z Kielc do Kakonina było 31 miejsc siedzących. W środku jechało 58 pasażerów. 49-letni kierowca odpowie teraz przed sądem za rażące złamanie przepisów.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: