RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obława na wagarowiczów we Wrocławiu

Publikacja: Środa, 25 października (11:32) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

„Stop wagarom - wybieram szkołę". We Wrocławiu policjanci zorganizowali obławę na wagarowiczów. Funkcjonariusze patrolują centra handlowe, dworce i parki, wypatrując uczniów.

Uczeń w takich miejscach może się spodziewać, że zostanie skontrolowany, wylegitymowany. Sprawdzimy, czy ta osoba powinna być w szkole, czy nie. Jeśli się okaże, że tak, poinformujemy dyrekcję - mówią policjanci. O tym, co robi dziecko w czasie lekcji, dowiedzą się też jego rodzice. Akcja „Stop wagarom - wybieram szkołę” będzie trwała co najmniej miesiąc.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: