RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niebezpiecznie na polskich drogach

Publikacja: Poniedziałek, 22 stycznia (19:32) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy osoby zginęły w wypadku samochodowym w Bodzentynie w Świętokrzyskiem. Osobowy opel zderzył się tam z autobusem, a następnie uderzył w stojący przy drodze dom. Według wstępnych ustaleń, kierowca opla wymusił pierwszeństwo. Ofiary to trzy osoby podróżujące autem.

Do groźnego wypadku doszło po południu także na obwodnicy Krakowa. Zderzyły się dwa samochody, trzy osoby zostały ranne.

Na autostradzie A-6 między Szczecinem a przejściem granicznym w Kołbaskowie doszło do zderzenia sześciu samochodów. Ranne zostały dwie osoby.

Na jednej z tras autostrady poznańskiej prowadzących do centrum Szczecina zderzyło się siedem samochodów. Nikt nie został ranny. Ruch odbywa się wahadłowo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: