RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nie żyje Sebastian Paul. Miał 31 lat

Publikacja: Środa, 17 listopada (13:57) Aktualizacja: Środa, 17 listopada (14:00)

Nie żyje dyrektor zamojskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego Sebastian Paul. Miał 31 lat.

Zmarł 31-letni Sebastian Paul, dyrektor zamojskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Dodatkowo pełnił funkcję pełnomocnika wojewody lubelskiego ds. młodzieży.

"Sebastian Paul - uśmiechnięty, dobry i ciepły człowiek. Życzliwy kolega. Zaangażowany w codzienne sprawy i ważne wydarzenia. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Od 2016 roku zatrudniony w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie. Pełnił funkcje: asystenta politycznego w Biurze Wojewody, zastępcy dyrektora Biura Organizacji, Kadr i Budżetu Urzędu w Delegaturze w Zamościu, dyrektora Delegatury w Zamościu oraz pełnomocnika Wojewody Lubelskiego ds. młodzieży. Sebastianie, odpoczywaj w pokoju! Już nam Ciebie brakuje!" - wspomina zmarłego Lubelski Urząd Wojewódzki na swoim Facebooku. 

Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że Sebastian Paul brał udział w wypadku, do którego doszło kilka dni wcześniej - donosi "Kurier Lubelski".

Źródło: RMF24

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: