RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na bankomat w Polkowicach

Publikacja: Poniedziałek, 6 grudnia (09:05) Aktualizacja: Poniedziałek, 6 grudnia (12:00)

W nocy w Polkowicach (Dolny Śląsk) nieznani sprawcy okradli bankomat. Na miejscu pracują służby.

W nocy w Polkowicach nieznani sprawcy napadli na bankomat. Urządzenie przy ulicy Wołodyjowskiego najprawdopodobniej zostało wysadzone. 

Policja nie ujawnia, czy skradziono kasetkę z pieniędzmi. 

Służby wciąż poszukują sprawców, na miejscu pracuje grupa operacyjno-dochodzeniowa.  

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: