Chcę Was zapewnić, że w moim rządzie nie są i nie będą prowadzone żadne prace zmierzające do odebrania uprawnień emerytalnych osobom, które dziś pracują w służbach mundurowych - napisał premier. List jest datowany na dzień 25 czerwca.
Dowódcy jednostek wojskowych dostali zadanie, żeby pismo do końca tygodnia dotarło do wszystkich żołnierzy. List mają również dostać funkcjonariusze innych służb mundurowych: policjanci oraz pracownicy Służby Więziennej oraz Straży Pożarnej.