Na filmie widać, jak kilka motocyklistów w ciągu zaledwie kilkunastu sekund dopuszcza się kilkudziesięciu wykroczeń.
Funkcjonariusze przypominają tez, że w ubiegłym roku na śląskich drogach zginęło 31 motocyklistów. To prawie 80 procent więcej niż w 2015 roku.
(mpw)