RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Morderca kotów ruszył na łowy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

​Miłośnicy zwierząt ostrzegają przed studentem stomatologii mieszkającym w Zabrzu, który przed miesiącem przyznał się do bestialskiego uśmiercenia 20 adoptowanych kotów i znów chce przygarniać zwierzęta - alarmuje "Dziennik Zachodni".

Czy to możliwe, że 28-latek wciąż próbuje kontynuować swój proceder? Wydaje się, że tak, bo Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji - pisze gazeta.

Wobec studenta toczy się postępowanie w zabrzańskiej prokuraturze. Także na Śląskim Uniwersytecie Medycznym wszczęte zostało wobec niego postępowanie dyscyplinarne, które może zakończyć się wydaleniem go z uczelni - konkluduje "Dziennik Zachodni".

(ABS)

Źródło: RMF24/PAP
Tagi: zwierzęta kot

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: