Do wypadku doszło po godz. 13 na dwujezdniowej Al. Tysiąclecia. Według wstępnych ustaleń policji, kierowca skody wyjechał ze stacji benzynowej i prawdopodobnie na pobliskim rondzie chciał pojechać w lewo, w al. Unii Lubelskiej.
Podczas tego manewru skoda uderzyła w bok osobowego opla na lewym pasie. Opel wpadł na chodnik, gdzie znajdowały się osoby oczekujące przed przejściem dla pieszych. Opel wjechał w tę grupę.
Cztery osoby, trzy kobiety i mężczyznę odwieziono do szpitala. Życiu tych osób nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi Andrzej Fijołek z zespołu prasowego KWP w Lublinie.
Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi - dodał policjant.